serwis

Jako firma uważamy, że naszym priorytetem jest wykonanie prac zgodnie z projektem, doskonałą jakością oraz w uzgodnionych z Inwestorem terminach. Jednakże coraz częściej jest to zbyt mało. W dobie ciągle zmieniających się warunków zewnętrznych na świecie oraz galopujących cen energii, niezwykle istotnym jest, aby wydane przez Inwestora środki były jak najlepiej chronione. Dlatego super ważne jest, aby zamontowane urządzenia, instalacje i systemy automatyki były odpowiednio serwisowane zarówno w okresie gwarancji, jak również po jej upływie. Sprawą kluczową dla Inwestora jest to, by zainwestowane środki w nowoczesne instalacje sanitarne, służyły mu bezawaryjnie jak najdłużej i nie generowały problemów zamiast przynosić zyski.

Dlatego właśnie świadczymy usługi serwisowe zarówno gwarancyjne i pogwarancyjne w obiektach przez nas budowanych jak również usługi serwisowe pogwarancyjne w obiektach pozostałych. Będące w naszym zakresie obsługi obiekty monitorujemy zarówno w zakresie potencjalnych awarii, jak również w zakresie optymalizacji zużycia energii.

Dokonujemy wymiany elementów potencjalnie awaryjnych, wymieniamy i czyścimy filtry, czyścimy kanały wentylacyjne, dokonujemy pomiarów elektrycznych. Czynimy wszystko co jest niezbędne, by instalacje i urządzenia działały energooszczędnie i niezawodnie.

W zakresie instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, detekcji gazów, kotłowni olejowych i gazowych oraz pomp ciepła obsługujemy:

  • sieci ogólnopolskich sklepów spożywczych
  • szkoły
  • zakłady przemysłowe
  • obiekty szkolne
  • obiekty użyteczności publicznej